FIRMA

LORGLASS
Bezpośredni polski importer w UE

LORGLASS – Polska firma na międzynarodowym rynku

Firma Handlowo – Usługowa LORGLASS jest firmą rodzinną. Istnieje na rynku od 1996 roku i zajmuje się przede wszystkim sprzedażą szerokiego asortymentu sprzętu łowieckiego, turystycznego, sportowego, militarnego i surwiwalowego, w tym m. in. noży myśliwskich, taktycznych i EDC (Every Day Carry – noży codziennego użytku), optyki – lornetek i celowników, a także latarek, wiatrówek oraz śrutu.

LORGLASS jest bezpośrednim importerem produktów z Chin. To, że produkty powstające na terenie Chin z powodzeniem mogą dziś konkurować jakościowo i cenowo z wyrobami powstającymi w innych zakątkach świata, najlepiej świadczą przykłady renomowanych firm - zarówno amerykańskich jak i europejskich - które masowo przenoszą produkcję do tego regionu, jak np. amerykański koncern Schrade (Taylor Brands, LLC) – producent m. in. noży i scyzoryków takich linii jak Old Timer, Uncle Henry i Imperial – Made in China, francuski producent noży i scyzoryków Baladeo – produkcja Made in Ch. R. L. (Chińska Republika Ludowa) czy hiszpański producent Martinez Albainox – Made in. P.R.C. (People's Republic of China).

To samo dotyczy optyki. Nawet najbardziej renomowane firmy japońskie działające m. in. w branży fotograficznej, takiej jak Nikon czy Canon, od lat produkcję swoich znakomitych obiektywów prowadzą na terenie Chin, co w niczym nie ujmuje ich jakości.

Made in China, Made in Ch. R. L., Made in P.R.C... Trzy różne typy oznakowań, a miejsce produkcji to samo. A efekty? Produkty o przemyślanej konstrukcji, starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Najlepiej można się o tym przekonać sięgając po którykolwiek z produktów importowanych przez firmę LORGLASS, w tym marki KANDAR.