MARKA KANDAR

Zaawansowana technologia i kontrola jakości

kandar
KANDAR – polska marka w UE

Firma LORGLASS jest twórcą i właścicielem polskiej marki KANDAR. Produkty KANDAR – m. in. noże, lornetki, celowniki, latarki, wiatrówki i śrut - których wspólną cechą jest satysfakcjonujący każdego użytkownika stosunek ceny do jakości, dostępne są na polskim rynku od 2010 r. Odznaczają się funkcjonalnością i niezawodnością, ciesząc się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem m. in. myśliwych, wędkarzy, turystów, miłośników surwiwalu, osób pracujących lub wypoczywających na łonie natury oraz tych wszystkich, którzy zainteresowani są nabyciem i posiadaniem produktów satysfakcjonującej ich jakości za przystępną cenę.

Wszystkie produkty marki KANDAR produkowane są na terenie Chin, co w najmniejszym stopniu nie wpływa na obniżenie ich jakości, gdyż właściciele firmy LORGLASS jako bezpośredniego importera, dokonują wnikliwej i starannej selekcji przed wprowadzeniem ich na polski i europejski rynek, poświęcając wiele czasu i uwagi na zapoznawanie się z ofertami chińskich producentów na ich terenie, m. in. firmy Sanrenmu, której wyroby na dobre zagościły na rynkach europejskich.

We współczesnym świecie, który stał się jedną wielką globalną wioską, w mniejszym stopniu liczy się już miejsce produkcji, lecz wysoka jakość używanych do produkcji materiałów, stosowanie zaawansowanej technologii i bezkompromisowa kontrola jakości. A z tym wszystkim mamy do czynienia w przypadku marki KANDAR.